Hakkımızda

NELER YAPIYORUZ

Kurumunuza ve size özel Yeni Nesil Siber Güvenlik Hizmetleri vermekteyiz...

SwordSec Bilişim olarak uzman ekiplerimizce Siber Güvenlik konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Başlıca Penetrasyon Testleri, Siber İstihbarat konularında kurumunuza özel çözümler sunuyoruz.

Penetrasyon Testleri
Siber İstihbarat
Danışmanlık & Eğitim

Bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

2018 yılında Tübitak destekli kurulan SwordSec, sırasıyla Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa pazarına “Yeni Nesil Siber Güvenlik Çözümleri” sunan bir Ar-Ge firmasıdır. Ekibinde deneyimli mühendisler, beyaz-şapkalı hackerlar ve yazılım geliştiricileri yer almaktadır. Başta siber istihbarat ve penetrasyon testleri olmak üzere, kriptopara fidye yazılımları, Smart-Contract, ICO konularında da güvenlik danışmanlığı vermektedir.

Misyonumuz
SwordSec, her sektörden orta, büyük işletmelerin, Savunma Sanayi ve Devlet kurumlarının Siber Güvenlik ihtiyaçlarını kaliteli bir hizmet sunarak karşılamayı amaçlar. Özel ürünler ve yazılımlar ile müşterilerinin Siber Güvenlik ve Siber İstihbarat başlıklarına uygun birçok çözümler sunar.

Vizyonumuz
Dünya’da siber güvenlik ve siber istihbarat sektöründe uzun vadede dev firmalara rakip ürünler, çözümler sunmak. Müşterilerinin bilgi güvenliğini koruyarak, Siber Güvenlik konularında tüm hizmetleri kolay ve güvenli bir şekilde karşılamaktır.


SwordSec Türkiye Siber Güvenlik Kümelenme Üyesidir.