Penetrasyon Testleri

Çözümlerimiz

İletişime Geçin

Penetrasyon Testleri hakkında uzman ekibimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yeni Nesil Penetrasyon Testlerimiz sayesinde zafiyetlerinizi görün...

Son güncel liste olan, OWASP Top 10 zafiyet listesine göre Web uygulamalarınızı teste tabi tutuyoruz. Kablosuz/iç ağ, ve mobil uygulamalarınız için özel oluşturduğumuz metodoloji ile sistemlerinize derinlemesine penetrasyon testi uyguluyoruz. Ayrıca gelişmiş sosyal mühendislik saldırı testlerimiz ile, kurum içinde çalışanlarınıza yönelik gerçeğe yakın testler yapıp, raporlar sunuyoruz. Ayrıca DDoS testi servisimiz ile yük testleri yapıp, uygulama ve ağ seviyelerinize özel raporlar üretiyoruz.

Bir hacker gözüyle penetrasyon testi...

Web uygulamalarınız için Black-Box ve White-Box teknikleri ile gelişmiş penetrasyon testi uygulaması yapıyoruz. OWASP Top 10 ile güncel zafiyetleri kendi metodlarımız ve araçlarımız ile test yapıp, yönetici özeti ve teknik olarak kurumunuza özel raporlar üretiyoruz. Zafiyetleri düzeltmek ve yamamak için ek destek veriyoruz.

Wifi, Bluetooth, RFID ve NFC konularında sızma testleri yapıp, zafiyetlerinizi keşfediyoruz.

Yeni nesil sosyal mühendislik saldırıları ile (USB, Oltalama vb), personellerinize özel senaryolar hazırlayıp sizlere raporlar sunuyoruz.

iOS ve Android mimarileri üzerinde çalışan mobil uygulamalarınıza tersine mühendislik, API, iletişim ve protokol analizleri yapıp gelişmiş raporlar sunuyoruz.

IPV4/6, HTTP, DNS, SSDP, NTP, IPSEC servislerine yönelik gelişmiş DDoS saldırı senaryosu ile sistemlerinize yük testi yapıyoruz.