Danışmanlık & Eğitim

Çözümlerimiz

İletişime Geçin

Eğitim ve Danışmanlık konularında, eğitim içeriği ve fiyat hakkında uzman ekibimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Siber Güvenlik ve Siber İstihbarat ile ilgili kurumunuza özel danışmanlık ve eğitim hizmetleri veriyoruz.

Konusunda uzman ekibimiz ile, kurumunuza ve personellerinize özel hazırladığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Başlıca eğitim verdiğimiz konular aşağıdadır;

Blokzinciri, ICO, Kripto-para madenciliği konularında güvenlik hizmeti vermekteyiz. ICO projelerinizin güvenlik standartlarında çalışması ve blokzincir uygulamalarınızın penetrasyon testlerini yapmaktayız.

Ayrıca Blockzinciri Dapps ve  smart-contract kodlarınıza kod analizi ve sızma testleri uygulamaktayız.

Kimler Başvurabilir: Yazılım Geliştiriciler, Yazılım Mühendisleri

Detay: Projelerinize ve kullanacağınız teknolojilere özel hazırlamış olduğumuz güvenli kod yazma eğitimine katılabilirsiniz. OWASP güvenli kod yazma belgesine göre vereceğimiz eğitim ile, yazılım geliştiricilerinize güvenli kod yazma konularında fayda sağlayabilirsiniz.

Kimler Başvurabilir: Network Uzmanları, Siber Güvenlik Uzmanları, Yazılım Geliştiricileri, Sistem Yöneticileri

Detay: Açık-kaynak istihbarat toplama, istihbaratı analiz edip değerlendirme ve tehdit takibi konularında vereceğimiz eğitimler ile, kurumunuza gelebilecek siber tehditlerin önceden belirlenmesi ve zafiyetlerin kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

Kimler Başvurabilir: Yazılım Geliştiricileri, Yazılım Mühendisleri

Detay: Web uygulamaları zafiyetleri, Statik ve Dinamik kod analizi, zararlı yazılım analizi konularında vereceğimiz eğitimdir.

Kimler Başvurabilir: Network Uzmanları, Siber Güvenlik Uzmanları, Yazılım Geliştiricileri, Sistem Yöneticileri

Detay: Beyaz Şapkalı Hacker (Certified WhiteHat Hacker), bilişim suçları işleyen korsanların kullandıkları teknik ve yöntemleri bilen, korsanların eylemleri sırasında kullandıkları araçları ve yazılımları tanıyan, kısacası bilgisayar dünyasının kötü adamları ile aynı bilgi ve beceriye sahip, iyi niyetli güvenlik uzmanıdır.

Eğitimcilerimiz, güncel CEH konularını kurum personellerinize özel eğitimler verir.